Actueel en publicaties Nieuws Nieuwe collega! Ronald Wennekes
Senior expert open en gesloten bodemenergiesystemen

Nieuwe collega! Ronald Wennekes

Nieuws
10 oktober 2022
Ronald Wennekes (1)

Het Vanbeek team is sinds oktober uitgebreid met een senior expert op het gebied van open en gesloten bodemenergiesystemen. Ronald Wennekes is met zijn brede kennis en jarenlange ervaring als consultant een mooie aanwinst voor ons consultancy team.

Senior expert op gebied van open en gesloten bodemenergiesystemen

Met Ronald in ons team kunnen wij onze klanten nog meer van dienst zijn in bijvoorbeeld het monitoren en het optimaliseren van WKO-installaties. Het functioneren van een installatie binnen de grenzen van de vergunning (Waterwet) en het beperken van het primair energieverbruik zijn hierbij belangrijke punten. Ook zal de focus hierbij niet alleen liggen op de ondergrondse installatie, maar kijkt hij ook verder naar de bodemenergiecentrale en de gebouwinstallatie.

Verder zal Ronald ons team versterken bij het uitvoeren van energiebesparingsonderzoeken in de utiliteit en in de (proces-)industrie. Wij wensen Ronald veel succes en plezier bij Vanbeek!

Meer weten over mijn expertise en werk voor Vanbeek? Neem dan contact op voor een kennismaking: