Actueel en publicaties Nieuws Kerstdonatie 2024: Stichting Mirana

Kerstdonatie 2024: Stichting Mirana

Netcongestie onderzoek Erasmus Universiteit
16 december 2024

Vanbeek kerstdonatie voor St. Mirana: Onderwijs en Natuurbehoud Madagaskar

Elk jaar wordt er via een loting vastgesteld wie de Vanbeek kerstdonatie ontvangt. Medewerkers hebben de mogelijkheid om een goed doel voor te dragen. Dit jaar is de inzending van onze collega Annemarie Brouwer als winnaar uitgeroepen. Stichting Mirana ontvangt hierdoor een donatie van 500 euro. 

Stichting Mirana richt zich op de jeugd in Madagaskar. Dit eiland, beroemd om zijn unieke flora en fauna, kampt echter met grote armoede, waardoor veel gezinnen het schoolgeld van 50 euro per jaar niet kunnen betalen. Stichting Mirana werkt samen met de school 'Au bel Avenir' om kinderen de kans te geven meerdere jaren onderwijs te volgen.

Onderwijs cruciaal voor biodiversiteit

Onderwijs is cruciaal voor het behoud van de biodiversiteit op het eiland. Het vergroot het bewustzijn over duurzame praktijken en biedt gemeenschappen de tools om destructieve activiteiten, zoals illegale houtkap, te vermijden. Door kinderen te onderwijzen over de waarde van hun natuurlijke omgeving, stimuleert de stichting een cultuur van milieubewustzijn en duurzame ontwikkeling.

Voor een betere toekomst voor deze kinderen en natuurbehoud

Met de steun van Vanbeek kan Stichting Mirana niet alleen de toekomst van deze kinderen verbeteren, maar ook bijdragen aan het behoud van Madagaskar's unieke ecosystemen en een positieve impact op klimaatverandering realiseren.

Meer info Stichting Mirana 

Meer weten over dit goede doel? Neem contact op met Annemarie:

nieuws

Interessant voor jou?

GACS Webinar 5 3 26 Inschrijven
Webinar GACS update
28-01-2026
5 maart: het vervolg op ons vorige GACS-webinar, met updates in wetgeving, praktijkervaring en klantcases.
Wijziging Energiebelasting
Tarieven energiebelasting 2026
27-01-2026
wat is de impact op de kosten voor aardgas en elektriciteit voor jouw organisatie?
Erbisone Netcongestie EVZ Artikel Noorderbreedte
Netcongestie in de praktijk: batterijoplossing achteraf overbodig.
26-01-2026
ErbisOne gaf Noorderbreedte inzicht in werkelijke piekbelasting. Artikel Expertisecentrum Verduurzaming Zorg (EVZ)
Kerst 2025
Eindejaarsboodschap 2025
16-12-2025
Terugblik op 2025, vooruit naar een daadkrachtig en duurzaam 2026.
Nieuwe Collegas Welkom 2025
Nieuwe gezichten en een vertrouwde terugkeer: welkom bij Vanbeek
15-12-2025
Onze nieuwe collega’s: gestart in 2025
Bekijk hier meer nieuws artikelen
Nieuws